Haber

İbrahim Üzülmez: “Zor bir maçtı”

– İbrahim Üzülmez: “Zor bir maçtı”

Eyüpspor Teknik Müdürü İbrahim Üzülmez:

“Her zaman derim ki yetenek maç kazandırır”

DENİZLİ – Eyüpspor Teknik Müdürü İbrahim Üzülmez, Denizlispor galibiyetinin ardından, “İkinci golü bulsaydık, bizi biraz daha rahatlatabileceğimiz bir müsabaka olabilirdi. gelecek haftalar.”

Spor Toto 1. Lig’in 20. haftasında Eyüpspor deplasmanda A. Denizlispor’u 1-0 mağlup etti. Eyüpspor Teknik Müdürü İbrahim Üzülmez, maç sonunda basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu. Maça yeterli başladıklarını, ilk yarıda durumları doğru değerlendirdiklerini belirten Üzülmez, ikinci yarıda oyuncularla kurdukları bağ sayesinde gerçekten iş yaptıklarını vurguladı. Lig yarışını zirvede sürdürmek istediklerini belirten Üzülmez, “Bizim için zor bir maçtı. Çünkü Denizlispor’un da gerçekten puana ihtiyacı var. Bizim de kazanmamız gerekiyor. İkinci yarının ilk maçları zor oluyor.” Lig yarışında zirveye doğru yolumuza devam ediyoruz.”Bugün karşımızda hareketli bir takım vardı. Mücadele eden bir takım vardı. Özellikle ikinci yarıda motivasyonu yüksek bir Denizlispor takımına karşı oyuncularımın gösterdiği mücadele bizi gerçekten mutlu etti. İlk yarı çok pozisyonun olmadığı bir müsabaka oldu. Halil’in geçiş oyununda bulduk.” Gol dışında çok fazla pozisyon yoktu. İkinci yarı oyuncularımızı uyarmakla birlikte gerçekten doğru şeyler yaptık. Pozisyonlarımız ve kaçırdığımız puanlar var. 2. golü bulabilseydik biraz daha rahat edebileceğimiz bir maç olabilirdi.Zaman zaman aktif anlamda kaldığımız yerler oldu.Denizlispor deplasmanında çok fazla duruma gireceksiniz ama Bunlardan birini değerlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

“Her zaman derim ki yetenek maç kazandırır”

Ligin her takıma önemli katkısı olduğunu ve yeteneğin ön plana çıktığı bir lig olduğunu dile getiren Üzülmez, “Uzun bir lig maratonu. Ligde mücadele etmemiz gerektiğini her fırsatta söylüyorum. Yapacağız, kağıt üzerinde bu böyledir. doğru, biz büyük bir takımız, yetenekli oyuncularımız var ama her zaman derim ki yetenek maçları kazandırır, çok çalışırsak, takım olursak, takım olursak, aynı dili konuşursak o zaman kazanırız. Hedefe ulaşmak için ilk yarıda dilimizi konuştuk, lideri bitirdik.”Eyüpspor’u daha çok çalışarak, önümüzdeki yarı ve sonraki haftalarda daha da artırarak hedeflerine ulaştırmak istiyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyor, Denizlispor’a başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu