Haber

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Ağaç A.Ş. Satış Merkezinde İncelendi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Konya Ağaç A.Ş. Satış Merkezini inceledi.

Kentin estetik güzelleştirilmesinin “Model Konya Belediye” modelinde çok önemli bir yer oluşturduğunu belirten Başkan Altay, kentin güzelleştirilmesi noktasında nitelikli fidan ve fidanlara ulaşılmasını sağlamak için önemli çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Başta Konya olmak üzere yurdun farklı illerine ağaç, fidan ve çevre düzenleme malzemesi hizmeti veren Büyükşehir Belediyesi Konya Ahşap A.Ş.’nin her geçen gün gücüne güç kattığını kaydeden Lider Altay, “Büyükşehir Belediyesi olarak biz Peyzaj konusunda çok ciddi bir bilgi birikimimiz var.Tecrübelerimizden faydalanmak için var gücümüzle çalışıyoruz.Bu kapsamda yeni sezonda yapılacak çalışmalar konusunda arkadaşlarımızla da istişarelerde bulunduk.Yıllarca bu alanda büyümeye devam edeceğiz. daha güzel ve yeşil bir Konya” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Konya Ahşap A.Ş. Beyşehir Çevre Yolu üzerinde 14 bin metrekare alan üzerinde yer alan Satış Merkezi; Peyzaj bitkileri, mevsimlik çiçekler ve sertifikalı meyve fidanları, kent mobilyaları ve bahçe malzemeleri ile şehre hizmet vermektedir. – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu