Yaşam

Sicimoğlu, eşi hakkındaki iddialara yanıt verdi

Sicimoğlu, iddiaların ardından bireysel sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Zeynep Hanım 2019 yazında bir gece aniden konuşamaz hale geldi. Çektiği beyin MR sonucunda sol tarafında büyük bir kist tespit edildi ve acil ameliyat önerildi.

Zeynep Hanım’ı ablasını da yanımıza alarak Amerika’ya götürdüm. Zeynep Hanım’la Amerika’da küçük bir hastane odasında haftalarca baş başa kaldık.

Türkiye’ye döndükten sonra Koç Üniversitesi Hastanesi’nde aylarca süren kemoterapi süreci başladı. O sırada hastanede yatan birçok hastanın yakınlarından ‘sizi orada yine gördük, şahit olmaya hazırız’ diye mesajlar alıyorum.

Zeynep Hanım hayatımda tanıdığım en zeki, en kültürlü ve en asil kadındır. Şu anda maruz kaldığımız bu zalimce ve mesnetsiz iftiralar silsilesi, Zeynep Hanım’ın manevi şahsına yapılabilecek en büyük hakarettir.

Bu asılsız haberleri yapan kişiler hakkında şahitlerimiz ve belgelerimizle hukuki yollardan gerekli süreç başlatılacaktır. Ayşe kızımız benim maddi manevi tam desteğimle annesinin tedavisinin en güzel şekilde yapılmasını sağlıyor. Lütfen dualarınızı üzerimizde tutun.”

hizanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu